Акції - Знижки - Новини, Підпишись!РЕТРОАЛЬБОМ17 1 11 15
РЕТРОАЛЬБОМ - це старий варіант фотоальбому які використовували наші батьки. Складається з обкладинки (варіант якої можете створити Ви самі за допомогою нашого калькулятора, пергаментного прошарку і дизайнерського картону на який власне і клеяться фото за допомогою спеціального двостороннього скотча або кутиків. При цьому скотчем не заклеюються кутики, а він клеїться під фото.Що ви відчуваєте, коли відкриваєте весільний фотоальбом своїх батьків?Старий запах пожовклих від часу сторінок з щільного картону, вже потерта обкладинка, обтягнута шкірою, чорно-білі знімки, до сих пір випромінюють емоції свята - все це створює особливу, теплу і лампову атмосферу.
Ретроальбом - це, в першу чергу, сімейний затишок, традиції і почуття, непідвладні часу. 

Альбоми, приурочені до важливої події в житті, особливо популярні. Відкриваючи їх щоразу, ви ніби знову переживаєте ті щасливі моменти. ЗАМОВИТИ РЕТРОАЛЬБОМ  • Весільні фотоальбоми. Альбом в ретро-стилі з фотографіями вашого весілля може в повній мірі увібрати в себе і зберегти той букет почуттів і емоцій, які ви відчували в цей особливий день вашого життя. 

  • Дитячі фотоальбоми. Альбом з колекцією фото по етапам дорослішання, або просто знімки, на яких відображені приємні миті з життя вашого чада, будуть неодмінно радувати вас рік за роком. У таких альбомах можна розрахувати кількість сторінок так, щоб був запас місця для нових фото, нових звершень і нових спогадів. 

  • Фотоальбоми для новонароджених. Це різновид дитячих альбомів, які містять в собі відчуття народження нового життя, перші звуки, першу посмішку, перші слова, перші кроки і ще багато-багато «перших» досягнень малюка. Альбом наскрізь пронизаний турботою, ніжністю і любов'ю, і від нього віє якимось незбагненними чарами. Дизайн фотоальбомівМи анітрошки не збираємося обмежувати ваш політ фантазії, навпаки, ми створили всі умови для творчості!

Обкладинка для ретро-альбомів може бути як зі шкірозамінника, так і тканинна. Так звана «м'яка подушка» обкладинки може стати повноцінною родзинкою альбому.

В обкладинку можна включити фото-вставки, які зроблять вашу книжку спогадів особливою і неповторною. 

Розкішний варіант - обкладинка зі шкірозамінника. Такий альбом - це якість, надійність і статусність в одному флаконі. 


Креативний спосіб прикрасити альбом - створення комбінованої обкладинки, що складається з декількох типів матеріалу. Різні кольори і текстури в гармонійному поєднанні один з одним дозволять альбому носити гордий статус воістину оригінальної і унікальної речі. При цьому створюється враження, ніби це фотоальбом ручної роботи. А гості, які побачили таку краси на вашій полиці, будуть довго ще дошкуляти вас питанням, як же ви зуміли зробити фотоальбом своїми руками. 


Також фото в альбомі можна підписувати, клеїти на сторінки наклейки або дрібні предмети, що нагадують вам про приємні миті вашого життя: любовний лист, пелюстка троянди, пам'ятний квиток в кіно і т.д. 

Купити фотоальбом онлайн - це просто! Пару кліків мишкою - і замовлення оформлене! Ми врахуємо всі ваші побажання і зробимо все можливе і неможливе, щоб ви отримали щире задоволення від покупки!