Акції - Знижки - Новини, Підпишись!Фотокнига на ювілей

фотокнига на ювілей

Здивувати, а разом з тим і зачарувати близьку людину в його ювілейний день народження може чудовий подарунок - ювілейна фотокнига. Сторінки такого подарунка буквально пронизані ніжними почуттями і увагою до рідної людини. Глибокий сенс наповнює цей подарунок. Хіба може він залишитися непоміченим? Звичайно, ні, повірте, в цей вечір всі тільки й будуть говорити про нього, розглядати створені з любов'ю сторінки книги життя. Зазвичай привітати ювіляра збираються найближчі люди, які теж відображені на фото і є героями одного сімейного літопису. Тільки літопис цей складається не з звитків, а з фото і невеликих підписів до них. Вражаючий подарунок - фотокнига на ювілей маміЯк хочеться бути вдячним чадом для своєї мами, і особливо в ювілейний день її народження. Напередодні торжества гармидер думок у голові про те, який значущий подарунок вибрати для неї. Фотокнига на ювілей мамі стане таким подарунком. Зібрані і оцифровані старі фотокартки, дбайливо збережені в сім'ї, і поміщені в альбом нагадають мамі про найсвітліших миттєвостях з її життя. Тут і ваші спільні фотографії, де мама тримає вас на руках. Скільки ніжності і турботи в її очах. Це так зворушливо - фотокнига для мами! Тепер ви дбаєте про неї і бажаєте зробити їй приємне.

Фотокнига бабусі на ювілей торкне її серце. Адже найприємніші спогади жінок завжди пов'язані з сім'єю. У будь-якої з них діти на першому місці. А фотографії разом з дітьми, та ще й з онуками - гордість! Це означає, що життя прожите не дарма і такий подарунок цьому підтвердження.Фотокнига - нестандартний подарунок на ювілей чоловікові У плані подарунків для чоловіків все складніше, тому що їх важче чимось здивувати. А тим більш зрілого чоловіка, якого не раз обдаровували оригінальними подарунками. Тільки фотокнига на ювілей чоловікові це не повсякденний предмет дарування, а альманах, в якому зібрані красиві і мужні фото з його персоною. Така увага підлестить будь-якому чоловіку, а, як відомо, чоловіки люблять, коли їм її приділяють.

Особливим пунктом серед подарунків значиться фотокнига на ювілей татові. Хоч чоловіки і не зізнаються, але багато з них дуже сентиментальні, особливо з роками. І отримавши такий подарунок, від своїх дітей, будуть зворушені і вражені до глибини душі. Зверніть увагу, з яким почуттям гордості ваш тато показує іншим близьким, подаровану вами фотокнигу, як дбайливо він її гортає, як навертається трохи видима сльозинка в куточках його очей.З чого почати оформлення фотокниги на ювілейВирішено, фотокнига мамі на ювілей - найкращий подарунок. Тепер пора подумати про там, як її оформити. Почніть заздалегідь, приблизно за пару тижнів до події, тому, що потрібно продумати і підготувати весь матеріал для друку. Виготовити фотокниги ювілейні не просто, це творчий процес, в якому співпрацюють дизайнер і замовник. 


Етапи оформлення фотокниги:

  • • Визначення тематики фотокниги
  • • Підготовка фотоматеріалів і тексту
  • • Вибір формату майбутньої книги
  • • Придумати обкладинку (що на ній буде фото або картинка)
  • • Визначитися з кількістю сторінок
  • • Створити макет
  • • Затвердити оформлення фотокнигиКоли тема фотокниги обрана, можна зайнятися фотоматеріалами. Фотографії, особливо старі треба оцифрувати. Відредактуйте їх в програмі Photoshop, адже старі знімки завжди мають дефекти. Попрацюйте над текстом, який буде супроводжувати фото. Це може бути власний текст, вірші або добірка з інтернету. Головне, щоб вони несли потрібне смислове та емоційне навантаження. Визначтеся з форматом фотокниги, обкладинкою, яка буде відображати ідею альбому. 

Звичайно, програма - редактор для фотокниги хороша при самостійному виготовленні, але ж вона не порадить і не підкаже як фахівець. І може статися так, що кінцевий результат буде зовсім не таким, як ви очікували, а час пішов і грошей не повернути. Скориставшись послугами фахівців в першому досвіді створення фотокниги не соромно, а розумно. Варто подивитися чудові приклади фотокниг до ювілею чоловіки, зроблені фахівцями. Набутий досвід допоможе наступного разу самостійно підготувати проект книги. Як самим створити фотокнигуВстановіть програму-редактор фотокниг на своєму комп'ютері. За інструкцією програми, розмістіть свої фотографії. У редакторі програми оформіть, і прикрасьте сторінки. Багато вже готових дизайнових графічних елементів є в програмі. Тут можлива різна робота з фотографією і спеціальні ефекти, рамки, маски та ін. Коли робота буде завершена, ви пройдете процедуру створення замовлення.