Акції - Знижки - Новини, Підпишись!ВИПУСКНІ ФОТОКНИГИ

Шкільні фотоальбоми • Випускні віньєтки
випускна фотокнига

У житті бувають моменти які ніколи не повторюються, одним з таких моментів є випуск зі школи, вузу. Залишаючи навчальний заклад ви прощаєтесь зі своїми друзями можливо назавжди, адже бачитися так часто як раніше ви більше не зможете. Оскільки нікому не відомо, який життєвий шлях чекає на кожного з вас після закінчення навчання. Деякі з ваших однокласників, одногрупників, можуть покинути межі країни з якихось особистих причин, адже в житті буває всяке. Тому щоб зберегти у своїй пам'яті всіх хлопців з якими ви стільки всього пережили разом коштує замовити випускні фотокниги, після закінчення:

  • - 11 классу;
  • - пятого-четвертого курсу вузу;
  • - дитячого садка. ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ ТИРАЖНОЇ ПРОДУКЦІІ - 12 робочих днів!!!

ЗНИЖКА НА ТИРАЖ 25%

Крім фотокниги для випускників, як правило замовляється ще й кафе або ресторан, щоб прощання з класом, групою залишилося в пам'яті на завжди. Тому не варто поспішати з печаткою, зробіть пару знімків з випускного в ресторані, вже після цього замовляйте друк. Випускна Фотокнига 11 клас - це пам'ять на все життя, тому обзавестися нею просто необхідно, адже потім, саме завдяки їй ви зможете згадувати шкільні роки з посмішкою на обличчі. Деякі знімки в книзі будуть кумедними, оскільки в цьому вся родзинка випускних фотокниг.

фотокнига выпускний дитячий садок

Детально про випускні книги, якими мають бути знімки в нійЗ першого погляду здається, ніби ніякої особливої ​​системи в замовленні та виробництві книг немає, і вона відома всім, але насправді далеко не кожна людина знає якими повинні бути фотографії в ній. Досить часто хлопці не приділяють належної уваги вибору випускного альбому, тому після друку отримана фотокнига для випускників не виправдовує очікувань. Щоб уникнути розчарувань в майбутньому, варто з пропонованих студій вибрати хорошу з великою кількістю позитивних відгуків, наприклад Eurofoto. У даній студії працюють виключно висококваліфіковані фахівці, які допоможуть розібратися з поняттям випускної фотокниги. З Eurofoto співпрацює велика кількість фотографів, тому нічого дивного якщо замовлений вами фотограф захоче друкувати фотокниги для випускників саме у нас.

І так фото в книзі повинні бути:

  • - чіткими;
  • - яскравими;
  • - цікавими;
  • - оригінальними;
  • - зробленними несподіванно;
  • - оформлені графічними доповненнями.

Всім вище перерахованим вимогам відповідають наші фотокниги. Тому якщо ваш фотограф замовить друк книги у нас, в якості та унікальності своєї випускної фотокниги ви можете бути впевнені. Наші  випускні книги точно виправдають ваші вкладення і очікування.


фотокнига дитячий садочок

Фотостудія Eurofoto - справжня знахідка для фотографів.У наших фахівців з собою завжди кілька варіантів вибору, які пропонуються замовнику, адже ми розуміємо як важлива розманітність в даній сфері діяльності. Якщо із запропонованих ідей вам нічого не сподобається, наші фахівці придумають що-небудь новеньке виходячи з ваших особистих побажань.

Варто відзначити, що ми також займаємося виробництвом фотокниг за індивідуальними замовленнями, ми можемо втілити в життя будь-яку вашу ідею. Також ми пропонуємо вам доповнити фотографії різними графічними вставками, які пожвавлять їх і зроблять цікавішими.

Наприклад фотокнига випускника школи обов'язково повинна бути незвичайною і живою, щоб подивившись на фото, можна було зануритися в минуле дитинство. У свою чергу випускна фотокнига для вузу, повинна бути оформлена вже в трохи іншому стилі, більш офіційному, оскільки випускники вишу - дорослі люди.Зроблена випускна фотокнига для шкіл і вузів нашою студією буде строго відповідати подібним вимогам. Професійним фотографам добре відомо, що чим яскравіше виглядатиме фотокнига на випускний у дитячому садку, тим більше матусь її купить. Закінчення дитячого садка це також важливий період в житті вашої дитини, тому своя дитяча випускна фотокнига повинна бути у кожного малюка, щоб у більш зрілому він без усіляких проблем міг згадати свої безтурботні роки в садку.

Випускна фотокнига для дитячого садка робиться по побажанням батьків, тому вам вирішувати, які знімки включити в неї. Як правило, фотокнига випускника дитячого садка вимагає особливого підходу, оскільки з усіх видів фотокниг вона повинна бути самою ілюстрованої, різного роду цікаві графічні вставки повинні бути на кожній сторінці. За таким же принципом виготовляється Фотокнига випускника 4 класу.Головні переваги EurofotoВисококваліфікований персонал і широкий асортимент запропонованих ідей далеко не єдина перевага Eurofoto. Крім цього всього, також варто відзначити високу якість виробленої нами фотографії. Книги друкуються новітньої сучасною технікою, виключно на високоякісній сировині. Для обкладинок і безпосередньо самих фотографій, ми використовуємо тільки найкраще. Наша компанія не економить на матеріалах для виробництва фото. Адже фотостудії добре відомо, що мляві і нечіткі фото не будуть користуватися попитом. Крім високої якості виробництва, ми також порадуємо вас доступними цінами. Незважаючи на високу якість книг коштують вони цілком доступно.

Якщо ви замовляєте випускні книги оптом для вас діятиме знижка 25%, досить немаленька цифра, і безсумнівно заслуговує на увагу. Завдяки сучасному обладнанню знімки в книзі будуть чіткими, кожна деталь буде добре виділена.

У колективі нашої фотостудії працюють професіонали зі стажем роботи не в один рік, у яких вже є колосальний досвід роботи в даній сфері. Наші працівники завжди уважно вислухають всі побажання клієнта, навіть критику. Наші графічні дизайнери завжди раді конструктивній критиці, до того ж у нас діє золоте правило "клієнт завжди правий". Тому замовляти книгу у нас не тільки вигідно, але й приємно. До того ж з роботою ми завжди справляємося в точно відведені терміни.