Акції - Знижки - Новини, Підпишись!ВЕСІЛЬНА ФОТОКНИГАIMG_5156 (2) IMG_5142 (2) IMG_5164 (2) IMG_5029 IMG_5162 (2) IMG_5135 (2) IMG_5166

ВЕСІЛЛЯ - це, мабуть, самий хвилюючий і яскравий  день у житті молодят. Спогади про нього залишаються на все життя, але добре б зберегти їх не тільки у себе в голові. Для цих цілей використовуються весільні альбоми: дивлячись на сторінки з кращими фотографіями з урочистості, ви подумки знову переноситесь в цей хвилюючий момент і відчуваєте все ту ж феєрію емоцій, що і в день торжества.

Звичайно ж, весільні фотоальбоми вкрай важливі для будь-якої пари, яка планує поєднуватися шлюбом, і подбати про те, щоб вони були ідеальними, потрібно заздалегідь, поставившись до цього питання максимально уважно, адже купити весільний альбом - не така вже проста задача.Чому весільна фотокнига?


Останнім часом популярністю користуються саме весільні фотокниги у форматі фотобука. Це поняття прийшло до нас в країну з Заходу не так давно, однак, украй швидко завоювало любов серед населення. Це в принципі легко пояснити. Весільний фотоальбом в такому форматі гарантує міцність, надійність і довговічність матеріалу. А якість фотодруку дозволяє передати всю точність кожного кольору і зробити зображення яскравим, захопливою і природним.

Такі весільні книги припускають те, що сторінки друкуються на фотопапері і приклеюються на основу з пластику, яка стає надійною основою для кожного вашого весільного зображення.

Друк весільних фотокниг сьогодні стала вкрай поширеною послугою, і це не дивує, адже вона являє собою не просто набір надрукованих картинок, а набагато більше: цілу історію, що передається нам в емоціях, почуттях і найзворушливіших моментах. У нас ви можете замовити весільну фотокнигу за приємною ціною, що стане додатковим бонусом до цього чудового придбання.Можливості для дизайну


Дизайн весільної фотокниги може бути зовсім будь-яким залежно від бажань клієнта. Можна вкрай просто створити його за допомогою спеціального редактора або замовити дизайн книги у партнерів на сторінці послуги дизайнера. Можливості дуже широкі завдяки різноманітності матеріалів, застосовуваних для обкладинок. Так, зразки весільних фотокниг можуть мати такі варіанти обкладинок:

зі ШКІРОЗАМІННИКА

КОМБІНОВАНАз ТКАНИНИ

ФОТООБКЛАДИНКА  • • Друкована ламінована обкладинка, на якій буде зображена ваша пара у всій красі.
  • • Любителям елегантності і яскравості варто звернути увагу на оформлення весільного альбому із застосуванням тканини (вибір якої також необмежений). Такий варіант може бути прикрашений фотовставкамі.
  • • Дуже розкішний і багато виглядає варіант - весільний альбом фотокнига, обкладинка якого зроблена із замінника шкіри. Крім статусного зовнішнього вила даний варіант також гарантує високі якісні характеристики.
  • • Ви також можете купити весільний фотоальбом, обкладинка якого комбінована, тобто, складається з двох і більше матеріалів.IMG_5156 (2) IMG_5142 (2) IMG_5164 (2) IMG_5029 IMG_5162 (2) IMG_5135 (2) IMG_5166Ви самі можете вибрати те, що вам ближче, а вставки фотографій на обкладинці допоможуть створити з вашої фотокниги справжній шедевр, навіть коли вона буде в закритому вигляді.

Також обкладинка книги може бути доповнена шильдом, швом, цікавими куточками та іншими деталями, які допоможуть створити її по-справжньому чудовий зовнішній вигляд. Зберігаючи головну історію вашого життя, весільні альбоми ручної роботи стають чудовою можливістю дізнатися її для ваших дітей та онуків.

Весільний фотобук як можливість зберегти спогади в кращому вигляді
Подивившись приклади весільних фотокниг, ви зрозумієте, що при виготовленні даного виду весільних альбомів відсутні всякі шаблони, рамки і кліше. Така фотокнига - це завжди неповторний дизайн, який робить її унікальним творінням і найулюбленішим спогадом.

Весільна фотокнига своїми руками, виконана професіоналами з любов'ю та індивідуальним підходом до кожного клієнта - це вибір тих, хто цінує моменти, любить їх і бажає насолоджуватися ними знову і знову, повертаючи вже пережиті колись емоції, без яких тепер неможливо. Виготовлення таких книг може бути корисною послугою і для професійних фотографів, які хочуть презентувати свої роботи в кращому вигляді.Де замовити весільну фотокнигуВиготовлення весільних фотокниг - одне з базових напрямків діяльності нашої компанії. Ми пропонуємо наступні переваги:

  • • Надійну і своєчасну доставку по Україні;
  • • Оперативне виконання замовлення;
  • • Висока якість виробництва, що забезпечується хорошими матеріалами і сучасним обладнанням.
  • • У разі виникнення у Вас питань або необхідності в допомозі, фахівці із задоволенням дадуть відповідь та допоможуть.
  • • Також постійним клієнтам компанія пропонує різні бонуси, акції, знижки та спеціальні пропозиції.
  • • Індивідуальний підхід до кожного клієнта, виявлення саме його базових вимог і бажань - козир роботи з нашою компанією.У результаті весільна фотокнига онлайн стане для вас не просто елементом декору і не просто набором фотографій. Це буде значно більше: жива казка вашого життя, відображена на якісному папері, дизайн, що відображає особливості вашої пари, ваші інтереси і унікальний стиль вашого весілля, а головне - пам'ять про найважливішій події в житті на довгі роки.