Акції - Знижки - Новини, Підпишись!

- SLIMBOOK -

Слімбук  "SlimBook" - фотокнига сторінки якої друкуються на фотопапері і приклеюються на тонку картонну основу (на відміну від фотобука де прошарок пластиковий). Саме те що прошарок сторінки 0,2 або 0,5 мм дає можливість робити книгу до 40 розворотів тонше ніж класична книга фотобук.

Переваги: можливість друкувати планшет від одного розвороту, при прошарку 0,2 або 0,5 мм книга з великою кількістю розворотів буде тонше і легше. Зображення на 180 градусів тобто на весь розворот, багато варіантів обкладинок дозволять зробити Вашу книгу унікальною.

Термін виготовлення 5-7 днів
Терміни виготовлення тиража уточняйте у адміністратора при замовленні

Відмінності: 

  • прошарок картон 0,2 или 0,5 мм
  • недоступна комбінована обкладинка
  • форзац це перший розворот
  • варіант паперу ттільки Fujicolor Lustre (люстер)Для чого подійде: весільна фотокнига, дитяча фотокнига, сімейний альбом, фото книга LoveStory, фотокнига подорож.Обкладинка

Друкована з ламинацією


Це тверда ламінована обкладинка. На обкладинці надруковано Ваше зображення.
Тканинна


Обкладинка робиться з якісної тканини. У цій обкладинці можливі фотовставки різних видів. Книга з такою обкладинкою має цікавий і елегантний вигляд.
зі Шкірозамінника


Обкладинка цього типу робиться з якісного іспанського шкірозамінника. У цій обкладинці можливі фотовставки різних видів. Книга з такою обкладинкою має шикарний та елегантний вигляд.Для обкладинки з тканини та шкірозамінніка є можливість додати фотоставку, шильд, шов та кутики.

ФОТОСТАВКИ

        ТИСНЕННЯ

IMG_4896 erofoto.com.ua-detskaja-fotokniga IMG_4902 POST-DetskaiaFotokniga-VK копияКУТИКИШИЛЬДФорзац


Для фотокниги SlimBook на форзац клеється перший розворот.Блок

Блок складається з друкованих на фотопапері розворотів приклеєних на картонну основу. Можливість друкувати фото на весь розворот 180 градусів.Розвороти

Розвороти (1 розворот - це 2 сторінки) - надруковані на фотолабораторії Frontier7500.

Папір Fujicolor Lustre (люстер) має легкий рельєф на якому не залишаються відбитки пальців або інших предметів.Формати

15х15 см, 18х25 см, 20х20 см, 20х30 см, 25х25 см, 30х20 см, 30х30 см

Увага!

При зберіганні готової фотокниги з картонною основою в приміщенні з низькою вологістю можливий незначний ефект «скручування листа». Подібні зміни найбільш вірогідні в період опалювального сезону чи за умов зберігання фотокниги в дуже сухих приміщеннях.