Акції - Знижки - Новини, Підпишись!

Друк на чашках

Друк на чашках

Товарів у наявності: 4

Показані 1 - 4 із 4 пунктів

Друк на кружках

Все більш популярними серед користувачів нашого інтернет-магазину сувенырів стають оригінальні чашки з логотипами або надрукованими написами. Продукція у нас різноманітна, і кожен покупець зможе підібрати собі або близькій людині чудовий подарунок. Кружка з фото - один з варіантів такого гарного подарунка. Друк на чашках або фото на гуртку використовується, як правило, з метою реклами бренда, а також для створення символічного зображення чи написи як сувенір. Написи і зображення можуть бути найрізноманітнішими. Все залежить лише від фантазії замовника. Чашки з фотографіями дорогої людини в подарунок стануть хорошим поштовхом для спогадів яскравих і цікавих моментів з життя. Як реклами використовують в основному друк на кружках якогось логотипу. Такі чашки додадуть нотку офіційності будь-якому офісу і справлять однозначне враження на його клієнтів.

Чашки з фотографіями на замовлення Останнім часом фотодрук на гуртках стала дуже популярною. Еврофото - інтернет магазин сувенірів, пропонує як готову продукцію, так і виконання послуг з нанесення друку на чашки. Ми вже багатьох зацікавили якісним виконанням замовлень. Еврофото готовий надати свої послуги, як приватним клієнтам, так і організаціям.

Наші переваги:

Простота і доступність здійснення замовлення;
Можливість здійснення різноманітних способів безготівкового розрахунку;
Висока якість виконуваних робіт в найкоротші терміни;
Використання новітніх технологій для створення якісних зображень;
Діюча система заохочення оптових покупців;
Проведення цікавих акцій;
Порівняно низькі ціни;
Швидка доставка в будь-яку точку України.

Кружка з фото або з прикольними написами

Фотокружка - чудовий сувенір, який можна використовувати в повсякденному житті. За допомогою нашого інтернет магазину Ви зможете зробити оригінальний подарунок коханій людині і не залишити його байдужим. Фотографія на кружку буде завжди нагадувати йому про Вас. Також в каталозі сайту ми пропонуємо друк на кружку прикольних написів і жартів.

Кружки з фото на замовлення

Для замовлення фото на чашці Вам необхідно лише виконати кілька кроків:
1. Зайти на наш сайт;
2. У розділі «мій акаунт» заповнити запропоновану форму: Прізвище та ім'я замовника Контактний телефон для обговорень деталей замовлення, способів оплати та доставки Адреса електронної пошти.
3. Заповнити поле з деталями замовлення;
4. Завантажити файли для подальшого використання їх нами в фото на кружках;

Чашка з фото або логотипом

Кружка з фотографією на замовлення - доступна послуга і широко поширена в Україні. В онлайн режимі ви зможете замовити чашку з фірмовим написом, заповнивши відповідну форму в розділі «Моє замовлення». Після чого Вам буде запропоновано оптимальний варіант оформлення замовлення на вигідних умовах. Терміновий друк фотографій на чашках Якщо Вам необхідно замовити кружку з фотографією або логотипом, ми готові після обговорення замовлення в найкоротші терміни надати якісну продукцію і запропонувати послуги по оперативній доставці в усі регіони країни. На нашому сайті Ви зможете замовити нанесення фото на чашку виконане оригінально у високій якості і за помірними цінами. Різноманітність асортименту приголомшуює! Він приємно Вас здивує. Друк на чажках Новітні технології дають можливість створювати на кружках написи або малюнки будь-якого характеру. Нинішнє розмаїття продукції порадує найвибагливішого покупця. Послуги з нанесення фотографій, принтів і написів на чашки давно вже не розкіш. Якість нанесених малюнків досить висока, а ціни на товари даного типу прийнятні. Єдиною умовою при виборі продукції є звернення до перевірених її джерел з наданням ними великої різноманітності і гарантії якості товарів. Наш асортимент Інтернет магазин eurofoto.com.ua здатний порадувати своїх клієнтів величезною різноманітністю подарункових і повсякденних варіантів яскравих і красивих чашок з логотипами, написами, малюнками та фотографіями. У нашому магазині продукція розділена за тематичними підгрупах. Зображення на чашках в нашому магазині відповідають останнім вимогам, тематиці та інновацій, що робить їх актуальними і користуються попитом серед різних вікових груп і тематично спрямованих категорій людей.